Eseményeink időrendben:
· Vállalkozási mérlegképes könyvelő
tovább >> · Demencia gondozó
tovább >> · Pénzügyi ügyintéző
tovább >> · Számviteli ügyintéző
tovább >> · Vámügyintéző
tovább >> · IKER 2.: Önállóan használom az informatikai eszközömet
tovább >> · KÖNYVVITELI SZOLGÁLTATÁST VÉGZŐK TOVÁBBKÉPZÉSE 2021.
tovább >> · Motorfűrész-kezelő
tovább >> · Kisfeszültségű szabadvezeték hálózati FAM szerelő
tovább >> · Szociális gondozó és ápoló
tovább >> · Bérügyintéző
tovább >> · Élelmiszer-, vegyiáru eladó
tovább >> · Boltvezető
tovább >> · Raktáros
tovább >> · IKER 1.: “Első lépések a digitális világba”
tovább >> · Bérügyintéző + Társadalombiztosítási ügyintéző
tovább >> · Vállalkozási és bérügyintéző
tovább >> · Adótanácsadó
tovább >> · Pénzügyi-számviteli ügyintéző
tovább >> · Vám-, jövedéki és termékdíj ügyintéző
tovább >> · Villamos elosztóhálózat szerelő, üzemeltető
tovább >> |
Pénzügyi-számviteli ügyintéző ()
Pénzügyi-számviteli ügyintézőOKJ azonosító: 54 344 01 Engedély száma: E-000510/2014/A007
Előfeltétel: érettségi vizsga
A képzés időtartama: 960 óra
Az oktatás tervezett időpontjai: péntek délután, szombat délelőtt
A szakképesítés követelménymoduljai:
- 11504-16 Gazdálkodási alaptevékenység ellátása
- 10147-12 Gazdálkodási feladatok ellátása
- 11505-12 Könyvelés számítógépen
- 10149-12 Könyvvezetés és beszámolókészítés feladatai
- 11506-16 Vállalkozásfinanszírozási és adózási feladatok
- 11501-16 Projektfinanszírozás
- 11502-12 Projektfolyamatok követése
- 11498-12 Foglalkoztatás I. (érettségire épülő képzések esetén)
- 11499-12 Foglalkoztatás II.
A szakképesítéssel betölthető munkakörök: Pénzügyi ügyintéző, Számviteli ügyintéző, Könyvelő, Bérelszámoló, Általános irodai adminisztrátor
A vizsgára bocsájtás feltétele: valamennyi követelménymodulhoz tartozó eredményes modulzáró vizsga letétele
A felmentés feltételei: a résztvevőnek lehetősége van előzetes tudásmérés keretében a korábban megszerzett ismereteit elismertetni, így abból a követelménymodulből, melyből teljesíti az előírt követelményeket felmentést kap az óralátogatás alól.
- Az a jelölt, aki a közgazdasági felsőoktatás alapképzési szakjainak képesítési követelményeiről szóló 4/1996. (I. 18.) Korm. rendelet szerinti végzettséggel, illetve záróvizsgával, vagy a felsőoktatási alap- és mesterképzésről, valamint a szakindítás eljárási rendjéről szóló 289/2005. (XII. 22.) Korm. rendelet szerinti gazdaságtudományok képzési területen szerzett végzettséggel, illetve záróvizsgával, vagy a közgazdasági felsőoktatásban folyó szakirányú továbbképzési szakok képesítési követelményeiről szóló 7/1999. (II. 1.) OM rendelet alapján szerzett szakirányú végzettséggel rendelkezik, felmentést kap a 10147-12 Gazdálkodási feladatok ellátása modulzáró vizsga írásbeli és a 11504-16 Gazdálkodási alaptevékenység ellátása modulzáró vizsga gyakorlati vizsgatevékenysége alól.
- Az a jelölt, aki rendelkezik a Vállalkozási ügyintéző, vagy Vállalkozási és bérügyintéző szakképesítéssel, illetve Pénzügyi ügyintéző, vagy Számviteli ügyintéző, vagy Vállalkozási ügyintéző rész-szakképesítéssel felmentést kap a 10147-12 Gazdálkodási feladatok ellátása modulzáró vizsga írásbeli és a 11504-16 Gazdálkodási alaptevékenység ellátása modulzáró vizsga gyakorlati vizsgatevékenysége alól.
- Az a jelölt, aki rendelkezik az Államháztartási ügyintéző vagy Pályázati-támogatási asszisztens szakképesítéssel, illetve Pénzügyi projektmenedzser-asszisztens, Adóügyintéző, Költségvetés-gazdálkodási ügyintéző rész-szakképesítés bármelyikével felmentést kap a 11504-16 Gazdálkodási alaptevékenység ellátása modulzáró vizsga gyakorlati vizsgatevékenysége alól.
- Az a jelölt, aki a modulzáró vizsgák valamelyikének korábbi teljesítését hitelt érdemlően igazolja, mentesül a modulzáró vizsga ismételt teljesítésének kötelezettsége alól.
A megszerzett szakképesítés továbbtanulási lehetőséget biztosít a mérlegképes könyvelői képzésbe.
A pénzügyi-számviteli ügyintéző alkalmas a vállalkozások működésével összefüggő számviteli és pénzügyi feladatok elvégzésében való közreműködésre, részfeladatok önálló elvégzésére. A vállalkozás valamennyi pénzmozgással, illetve a pénzállomány-változással összefüggő nyilvántartásait vezeti, közreműködik az egyes pénzügyi műveletek előkészítésében, lebonyolításában, elszámolásában, kezeli az ehhez kapcsolódó iratanyagokat. Működő gazdálkodó szervezeten belül előkészíti és rögzíti az adott munkahely gazdasági eseményeit a helyi számviteli szabályok szerint, a gazdasági eseményeket kontírozza, a főkönyvi és az analitikus nyilvántartásokat vezeti, könyvviteli feladásokat készít.
A képzési program megtekinthető cégünk ügyfélszolgálatán.
|